Witaj nieznajomy(a)  dnia 23-06-2024 o 10:00
Zaloguj Nie masz konta? Zarejestruj się

Regulamin portalu Minecraft Skiny

1. Postanowienia ogólne

Portal Minecraft Skiny posiada możliwość udostępnienia użytkownikom oraz gościom serwisu wyszukiwania, pobierania, wgrywania, edytowania skinów do gry komputerowej Minecraft. Forma i tematyka serwisu jest czysto rozrywkowa.

2. Odpowiedzialność

Za treści umieszczane w serwisie, a w tym: skiny, opisy, tagi, komentarze, posty i innego typu treści odpowiadają tylko i wyłącznie ich autorzy i/lub osoby, które zamieszczające w/w treści. Administracja serwisu Minecraft Skiny nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników portalu.

3. Wrzucanie skinów do serwisu

Skiny należy wrzucać wedle poniżej ustalonych reguł:

  • Nie wolno wrzucać niewidocznych, pustych lub niedokończonych skinów
  • Nie wolno wrzucać skinów ze spamem, treściami reklamowymi etc
  • Nie wolno wrzucać skinów ofensywnych, obraźliwych, obscenicznych, nałowujących do przemocy, agresji
  • Nie wolno wrzucać skinówna ruszających dobre imię, wizerunek lub godzących w uczucia osób trzecich
  • Powyższe reguły dotyczą zarówno samego skina i jego wyglądu, jak również nazwy skina, opisu, tagów etc

4. Rejestracja i konto użytkownika

Konto użytkownika potrzebne jest, aby móc korzystać z pełnych możliwości serwisu Minecraft Skiny. Na serwerze są przechowywane loginy, hasła, adresy e-mail, natomiast po stronie przeglądarki - portal zapisuje pliki ciasteczek (ang. cookies). Użytkownik przystępując do rejestracji jednocześnie akceptuje wszystkie te postanowienia. W przeciwnym wypadku nie należy przystępować do rejestracji i/lub korzystania z portalu Minecraft Skiny.

5. Zastrzeżenia regulaminu

Administratorzy portalu Minecraft Skiny zastrzegają sobie zmianę regulaminu w dowolnym czasie bez konieczności informowania o tym użytkowników. W interesie użytkownika leży zapoznawanie się na bierząco z regulaminem portalu Minecraft Skiny.