Witaj nieznajomy(a)  dnia 12-04-2024 o 19:17
Zaloguj Nie masz konta? Zarejestruj się

Jak wrzucić skin do portalu Minecraft Skiny?

Jeżeli posiadasz skin postaci do gry Minecraft, który to Twoim zdaniem może okazać się w jakiś sposób interesujący, czy też masz ochotę się nim podzielić z innymi, to portal Minecraft Skiny jest dla Ciebie miejscem idealnym!

Teraz wystarczy tylko zalogować się do serwisu Minecraft Skiny lub zarejestrować - jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym portalu, gdyż dodawać skiny mogą jedynie zarejestrowani oraz zalogowani użytkownicy naszego serwisu.

Jeżeli jesteś już zalogowany(a), to wystarczy, iż wybierzesz opcję: Wrzuć skina z górnego menu serwisu Minecraft Skiny.

Następnie należy wypełnić obowiązkowe pole, czyli tytuł skina oraz wybrać plik ze skinem. Reszta pól, takich, jak: opis skina, krótki opis oraz tagi są polami nieobowiązkowymi. Wypełnienie ich nie jest koniecznie, aczkolwiek jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój skin był popularny - warto wypełnić każde z pól. Można również skorzystać z opcji "Tylko podstawowe opcje skina", której włączenie automatycznie usuwa pole "Krótki opis".

Po wpisaniu prawidłowo tytułu, wybraniu obrazka ze skinem oraz wpisaniu treści do pól dodatkowych kliknij przycisk "Wrzuć swój skin". Jeżeli wszystko zrobiłeś(aś) prawidłowo - Twój skin został teraz wrzucony, a przed Tobą pojawiła się opcja zobaczenia swojego, nowowrzuconego skina lub udanie się na stronę główną. Twój nowowrzucony skin pojawił się teraz na stronie głównej serwisu Minecraft Skiny w polu "Najnowsze skiny Minecraft". Od tej pory Ty oraz inni użytkownicy oraz goście serwisu możecie oglądać tego skina, pobierać na dysk, oddawać głosy "lubię" lub "nie lubię" czy też zamieszczać komentarze. Możesz również głosować oraz komentować swoje skiny.

Jak mogłeś(aś) się przekonać - wrzucenie skina w naszym portalu jest banalnie proste! Dlatego też możesz z łatwością dodać do naszego serwisu jednocześnie bardzo dużą ilość skinów! Zapraszamy do dodawania skinów do Minecrafta zarówno, jeśli jest to Twój skin, jak i ciekawy skin, który znalazłeś(aś) gdzieś w internecie i chcesz się nim podzielić.