Witaj nieznajomy(a)  dnia 15-07-2024 o 04:56
Zaloguj Nie masz konta? Zarejestruj się

F.A.Q. - Często zadawane pytania

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczącej najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi w serwisie Minecraft Skiny. Poniżej znajdziesz kolejne pytania oraz odpowiedzi na nie.

Czy korzystanie z serwisu Minecraft Skiny jest darmowe?
Tak. Korzystanie z serwisu Minecraft Skiny jest absolutnie darmowe. Zarówno, jeśli chodzi o korzystanie z tego serwisu w przypadku gości, jak również zalogowanych użytkowników.
Czy mogę wrzucać skinów, które znalazłem(am) w innym miejscu w internecie.
Owszem, możesz. Jako serwis nie wnikamy w autorstwo do danego skinu. Odpowiedzialność za treści umieszczane w serwisie ponoszą użytkownicy, wrzucający dane skiny do serwisu Minecraft Skiny.
Czy mogę wrzucić skin, który jedynie drobnie zmodyfikowałem/zmodyfikowałam?
Różnorodność może być ciekawa, a my dajemy użytkownikom wolną rękę i pozwalamy działać ich wyobraźni (o ile oczywiście skin nie naruszą regulaminu, nie jest wulgarny, obsceniczny, czy też nienadający się do wykorzystania).
Czy skin powinien mieć oryginalną nazwę?
Nie musi mieć oryginalnej nazwy - szczególnie, jeśli dotyczy już istniejącej postaci z filmu, gry, kreskówki, anime, książki, czy też znaje postaci, celebryty lub celebrytki. W przypadku jeśli nie masz pomysłu na nazwę - nie wymagamy wymyślnych nazw. Najważniejsze, aby nazwa była jasna, czytelna i mniej więcej opisywała to, co przedstawia dany skin.
Nie mogę wrzucić skina na stronę. Dlaczego?
Problem tkwi albo po stronie pliku ze skinem, czy też niewłaściwym tytule skina lub serwera, na którym leży portal Minecraft Skiny. Sprawdź jeszcze raz plik ze skinem, który próbujesz wrzucić oraz przeczytaj komunikat, jaki pojawia się przy próbie wrzucenia skina. Skin powinien mieć wymiary 64 x 32 piksele oraz być w formacie .png - jest to format właściwy dla skinów w grze Minecraft.
Czy mogę przerabiać czyjesz skiny?
Tak, możesz przerabiaś skiny, które wrzucili inni użytkownicy. Pamiętaj jednak o tym, aby raczej unikać wrzucania identycznego skina, gdyż może nie być on/ona z tego faktu zadowolony/a. My jako portal natomiast nie wnikamy w prawa autorskie autorów skinów.
Jak często mogę głosować na dany skin?
Na dany skin można głosować raz dziennie, czyli dokładnie raz na 24 godziny.
Mam inne pytanie, którego nie mogę znaleźć w tym FAQ.
Sprawdź inne tematy w naszej bazie wiedzy, a jeśli nadal nie znajdziesz szukanej odpowiedzi - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.