Witaj nieznajomy(a)  dnia 18-05-2024 o 06:21
Zaloguj Nie masz konta? Zarejestruj się

Minecraft dla PSP download do pobrania

Minecraft to bardzo popularna gra komputerowa. Właśnie - gra komputerowa, lecz nie tylko, gdyż od jakiegoś już czasu Minecraftem mogą się cieszyć nie tylko gracze PC, lecz również zwolennicy konsolowej rozrywki. Firma Mojang zaoferowała swoim graczom konwersje ich ulubionej gry na najpopularniejsze konsole do gier i tak wyszła minecraftowa wersja na konsolę XBOX 360, a nastepnie zapowiedziano konwersję na Sony Playstation 3. W planach jest także wydanie na najnowsze konsole. Lecz jedna grupa graczy pozostała w tym przypadku niepocieszaona. Mowa tutaj o grupie fanów konsoli Sony Playstation Portable, czyli - używając popularnego skrótu - PSP.

Jednakże znalazł się człowiek, który postanowil, iż wypełni tę lukę i takim oto sposobem powstała wersja Minecrafta dostępna na konsolę PSP. Minecraft do PSP - bo na nim się skupmy - dostępny jest w wersji klasycznej - czyli classic. Czyli mamy ponownie - jak w przypadku "standardowego" Minecrafta otwarty świat i możemy w dowolny sposób ustawiać bloki, kasować, wznosić nowe budowle, tworzyć skomplikowane struktury, kreacje. Jednym słowem - podobnie zresztą jak to zazwyczaj w Minecrafcie bywa - jedynym ogranicznikiem do tworzenia, budowania i kreowania pozostaje tylko nasz wyobraźnia. Oczywiście również sam system gry, ale to jest chyba oczywiste.

Minecraft dla PSP (czy też po angielsku: Minecraft for PSP) nazwany został prawdę mówiąc dosyć osobliwie, a mianowicie Lamecraft. Lamecraft to świetny dodatek dla wszystkich fanów Minecrafta, którzy akurat są w chwili obecnie poza zasięgiem swoich bardziej stacjonarnym urządzeń, a dysponują na obecny stan rzeczy przenośną konsolką PSP. Stanowi on świetne dopełnienie dla wszystkich fanów Minecrafta, a może nawet stać się preludium dla wszystkich nowych graczy, pragnących zaznajomić się ze światem Minecrafta zaczynając od jego mobilnej wersji na konsolkę mobilną od Sony. Tym bardziej, iż Lamecraft jest to gra całkowicie darmowa, stworzona nie przez twórców Minecrafta sygnujących się logiem Mojang, lecz przez fana gry - osobę niezrzeszoną z Mojangiem, czy Markusem Pressonem. Lamecraft, to Minecraft do PSP download do pobrania za free. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wyżej wymienioną grę - jeżeli tylko jesteś (lub zamierzasz zostać) posiadaczem/ką konsoli Sony PSP i lubisz czasem z niej skorzystać. Polecamy.

Minecraft do dla PSP download, Minecraft for PSP, Lamecraft, to projekt stworzony przez fana Minecrafta, osobę niezrzeszoną z firmą Mojang czy z Markusem Pressonem, głównym programistą oraz twórcą Minecrafta - jest to bardzo ciekawy, darmowy projekt do pobrania za free

Powyższy screenshot prezentuje grę Minecraft PSP do pobrania, ściągnięcia za darmo - a dokładnie jej ekran startowy. Z pewnością warto ściągnąć Lamecrafta i samemu zobaczyć, przekonać się co do tego, czy gra nam się spodoba, czy też nie. Z pewnością ustępuje ona funkcjonalnością standardowemu produktowi firmy Mojang na komputery klasy PC, aczkolwiek z pewnością jest warta zobaczenia. Na stronie twórcy można znaleźć link do gry Minecraft PSP download - Lamecraft.

Wersja gry Minecraft dla PSP - o nazwie Lamecraft przeznaczona jest na konsolę Sony Playstation Portable - w skrócie PSP.